KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177086
nr 1417 7086
Doris Hennix
(1908-1997), Sverige
Oljemålning, "Höst", Kustvy i höstskrud. Signerad. Olja på pannå, 32xx24 cm, yttermått inklusive ram: 34x27 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 6 september 2021
kl 18:25:49
6/9 17:27:40
100 kr
6/9 18:20:09
Doris Hennix
Läs mer om Doris Hennix